Ustaw jako startową
Dodaj do ulubionych
PrzepisNaBiznes.pl Formalności Urzędy Skarbowe Urzędy Skarbowe Biuro Wymiany Informacji Podatkowych w Koninie
Katalog Biznesu

Biuro Wymiany Informacji Podatkowych w Koninie

Liczba wyświetleń: 2014
Firma:
Biuro Wymiany Informacji Podatkowych w Koninie

Adres: Poznańska 46
62-510 Konin
Telefon: (063) 2401900
Fax: (063) 2401988
E-mail: sekretariat.bwip@wp.mofnet.gov.pl

Brak informacji

Kategorie: Urzędy Skarbowe
Informacje dla franczyzobiorcy/partnera:


Oceń teraz:  
0

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Urząd Skarbowy

Wymagane dokumenty: informację o rachunku bankowym, odpis zaświadczenia o nadaniu REGONu, tytuł prawny do lokalu, w którym będzie siedziba firmy, kopia zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.

Koszt ok.160 ZŁ: opłata skarbowa od wniosku – 5 zł (+ 0,50 zł za każdy załączony do wniosku dokument) oraz opłata skarbowa w gminie tytułem rejestracji VAT – 152 zł.

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany w ciągu 7 dni od rozpoczęcia działalności zgłosić ten fakt do Urzędu Skarbowego. W tym celu należy wypełnić:

- formularz NIP-1 - osoby fizyczne muszą złożyć we właściwym dla siedziby firmy urzędzie skarbowym. Przy składaniu formularza NIP-1,trzeba także poinformować, kto będzie prowadził księgowość firmy. Księgowość można prowadzić samemu, albo przekazać do prowadzenia w biurze podatkowym. O wszystkich zmianach po złożeniu NIP-1, musimy również powiadamiać urząd skarbowy, w terminie 7 dni od zaistnienia zmiany na tym samym formularzu. Prywatny numer NIP osoby fizycznej w momencie rozpoczęcia działalności staje się NIP-em firmowym. W Urzędzie Skarbowym zobowiązani jesteśmy także do zgłoszenia odpowiedniej formy opodatkowania,

Nawigacja


Wniosek urlopowy