PrzepisNaBiznes.pl Prawa autorskie

Prawa autorskie

AddThis Social Bookmark Button

Dokumenty i inne pliki tworzące serwis ‘Przepis na Biznes’ są własnością ProBusiness Solutions (wydawca Portalu), o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Część grafik w serwisie ‘Przepis na Biznes’ wykorzystano za zgodą autorów. Część zdjęć posiada status royality free, co oznacza, że ProBusiness Solutions ma prawo dowolnie i wielokrotnie wykorzystywać zdjęcia posiadające tę licencję.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że zostały oznaczone inaczej.

Prawa autorskie artykułów należą do ich autorów. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek formą poligraficzną bądź elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z autorem.

ProBusiness Solutions zezwala na rozpowszechnianie zawartości tylko tych stron, które zawierają odpowiednie zezwolenie w ich treści, pod warunkiem, że kopiujący będzie przestrzegał zaleceń podanych razem z zezwoleniem.

 
Wniosek urlopowy   HRnest   Program do urlopów - elektroniczne wnioski urlopowe   Program do rozliczania delegacji   Zarządzanie czasem pracy