Ustaw jako startową
Dodaj do ulubionych

PrzepisNaBiznes.pl Referencje Wzór referencji - jak napisać referencje?

Wzór referencji - jak napisać referencje?

AddThis Social Bookmark Button

Referencje pozwalają zarekomendować pracownika lub też kontrahenta innym firmom. Stanowią one świadectwo jakości wykonanej pracy i pozwalają lepiej dobierać pracownika czy też kooperanta. Sposób ich pisania jest sprawą indywidualną. Poniżej przedstawiony został przykładowy wzór, który może być pomocny przy pisaniu referencji.

REFERENCJE

 

Pani (imię i nazwisko).......... pracowała w (nazwa firmy).........w okresie od... do.........

Cechujące ją sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego w sytuacjach stresowych, Pani................ z powodzeniem pełniła powierzone jej funkcje. Duża samodzielność w realizacji działań czynią Panią...... idealnym pracownikiem, głęboko zaangażowanym w działalność firmy i identyfikującym się z nią. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pani.................. stanowi doskonałą wizytówkę formy zarówno w kontaktach z klientami, jak i współpracownikami.

  Z poważaniem,

...........


SPRAWDŹ: Sprawdzone metody na zyskowny biznes

 

Najnowsze artykuły

więcej »
O krok od okazji – potencjał geolokalizacji
Przechodzisz obok galerii handlowej i nagle dostajesz wiadomość na telefon. Nie jest to jednak typowy sms lecz reklama z najświeższymi ofertami i promocjami, które znajdują się dokładnie w tym miejscu ,w którym jesteś. Taką funkcję pełni w marketingu geolokalizacja – program coraz chętniej wykorzystywany przez posiadaczy smartfonów. ...

PROMOCJA DNIA


Wniosek urlopowy