PrzepisNaBiznes.pl Pomysły na biznes Aktualności Akademia Franczyzy Fornetti

Akademia Franczyzy Fornetti

AddThis Social Bookmark Button

11 lutego we Wrocławiu odbędzie się kolejne już bezpłatne spotkanie z cyklu Akademia Franczyzy Fornetti, zorganizowane przez firmę Fornetti Polska Sp. z o.o. Szkolenie poświęcone będzie tematyce franczyzy.Firma zaprasza osoby, które szukają pomysłu na własny biznes i myślą o prowadzeniu działalności na zasadach franczyzy.

Fornetti od dłuższego czasu prowadzi działania mające na celu popularyzację programu franczyzowego na bazie zmian, które zaszły w firmie i dotyczą procesu wdrażania w całej sieci nowego projektu wizualnego placówek, korzystniejszych warunków współpracy dla partnerów i uatrakcyjnienia oferty produktowej, która w ubiegłym roku została powiększona o linię produktów premium. Wszystkie te działania pomagają zachęcić franczyzobiorców do przystąpienia do sieci Fornetti.

Akademia Franczyzy, to kolejny element intensyfikacji działań w zakresie współpracy franczyzowej. W lutym we Wrocławiu odbędzie się już trzecie spotkanie z tego cyklu. Tak jak poprzednio będzie ono poświęcone współpracy z Fornetti na zasadach franczyzy i praktycznym aspektom otwierania własnego biznesu, takich jak kalkulacja finansowa, źródła finansowania. Szkolenie poprowadzi Dyrektor Handlowy Wojciech Kowalczyk.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na stronie:
http://fornetti.pl/index.php/Franczyza/Akademia-Franczyzy

 

Wniosek urlopowy   HRnest   Program do urlopów - elektroniczne wnioski urlopowe   Program do rozliczania delegacji   Zarządzanie czasem pracy