Idąc w odwiedziny do naszego znajomego czy chorego z rodziny do szpitala musimy kupić ochraniacze foliowe na obuwie. Ile osób "musi" kupić ten produkt codziennie? Artykuł to pewien rodzaj odpowiedzi na pytanie "jak znaleźć niszę rynkową? co jest produktem, który będzie się sprzedawać".

W dzisiejszych czasach, być może bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ceni się rozwiązania szybkie, skuteczne, a jednocześnie maksymalnie proste i wygodne. Odpowiedź na to wyzwanie wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi handel, coraz częściej i powszechniej  stanowią automaty sprzedające. Przykładem mogą tutaj być automaty do sprzedaży obuwia ochronnego, które stają się standardowym elementem wyposażenia szpitali, muzeów, ośrodków zdrowia i innych placówek, w których takie obuwie jest wymagane.

Na ich rosnącą popularność składa się kilka czynników. Przede wszystkim wygoda klienta, który nie musi troszczyć się o to skąd zdobyć odpowiednie obuwie ochronne, ani zastanawiać się czy w danej instytucji będzie mu ono potrzebne. Szybko i wygodnie może zaopatrzyć się w takowe na miejscu.

Alternatywne źródło dochodu

Warto zauważyć, iż automaty gwarantują dodatkowy dochód dla właściciela placówki, co jest bardzo istotnym faktem, jeżeli sami posiadamy firmę, lub prowadzimy dowolny biznes i pragniemy zwiększyć zyski..
Automaty do sprzedaży ochraniaczy sanitarnych, czy obuwia ochronnego zarabiają bowiem same na siebie. Wystarczy, że taki automat ustawiony zostanie w odpowiednim miejscu i można być spokojnym, iż szybko odzyskamy pieniądze, których wymagała inwestycja w niego. Odpowiednie miejsce to przede wszystkim miejsce bardzo widoczne, dostępne bez żadnych przeszkód, takie jak na przykład. wejście do placówki.

Układ win-win

Automaty dopasowuje się do konkretnego wnętrza, tak, aby się z nim dobrze komponowały. Nigdy wiec nie powstanie ryzyko, iż mogłaby zostać zaburzona estetyka danego pomieszczenia.
Należy pamiętać, że foliowe ochraniacze na buty przydają się nie tylko do ochrony posadzki przed zabrudzeniem, ale także do ochrony obuwia klienta wszędzie tam gdzie mogłoby zostać zabrudzone. Również ochraniacze sanitarne i fartuchy medyczne, czy czepki, które także można sprzedawać poprzez automaty, bez wątpienia stają się bardzo istotne gdy w grę wchodzi troska o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny w danych placówkach czy pomieszczeniach. Klient powinien mieć możliwość zabezpieczenia swojego stroju, czy włosów wszędzie tam gdzie mogłyby one zostać zabrudzone.
Jest więc oczywiste, iż widoczny, aczkolwiek dyskretny automat jest gwarantem dobrej inwestycji i wygody klienta. Korzyści są obustronne.
Jego obecność zwiększa prestiż lokalu i świadczy o profesjonalności placówki.
Automaty w sposób bezpieczny dystrybuują asortyment, wyręczając człowieka i ułatwiając życie nam wszystkim.

Producent automatów i materiałów www.attiv.pl.
 

Źródło – artykularnia.pl